piątek, 31 lipca 2020

Sukienki w kolorach kwiatów :)


Nasze nowe sukienki mają kolor polnych kwiatów- maków i chabrów. Dobrze czujemy się w tych barwach, bo są nam bliskie z racji życia na wsi, a to wyzwala zawsze miłe emocje.

Jednolite sukienki, zakupione z budżetu funduszu sołeckiego, określają nas wizualnie i wyróżniają spośród członkiń innych organizacji. Dodatkowo są powodem zadowolenia, bowiem miałyśmy wpływ na wybór kolorystyki i fasonu.

Poprzez noszenie sukienek podczas ważnych wydarzeń, będziemy promować nie tylko organizację kobiecą, ale przede wszystkim wartościowe idee takie jak: właściwe relacje z drugim człowiekiem, dobro, uczciwość, jedność z naturą, szacunek dla zdrowia, uśmiech na co dzień.
Pragniemy również tą drogą, serdecznie podziękować za przychylność Radom Sołeckim Dąbia i Brzękowic i sfinansowanie zakupu sukienek. Pozdrawiamy serdecznie całą społeczność naszej gminy oraz naszych sympatyków.
                                                
                                                     💖
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Marsz po Zdrowie z Wiankiem na Głowie 2021

  Kolejne wielkie przedsięwzięcie za nami... W sobotę 12 czerwca drogi i dróżki naszej, malowniczej gminy Psary zapełniły się entuzjastami ...