środa, 15 lipca 2020

5. Rajd Nordic Walking

25.07.2020r. Stowarzyszenie Dobre Ręce we współpracy ze Stowarzyszeniem Kobiet 18+ organizuje 5. doroczny Rajd Nordic Walking „Marsz na Zdrowie z Wiankiem na Głowie”.

Jak każdego roku Grupy Nordicowe z regionu śląskiego, przybędą na teren Gminy Psary, aby przejść wspólnie, pod opieką instruktora, uroczą trasę pośród pól i łąk. Idea rajdu jest niezmienna - promowanie regularnego ruchu na świeżym powietrzu, promowanie dbałości o zdrowie, sprawności bez względu na wiek, integracji uczestników, poznawanie zalet wiejskich krajobrazów naturalnych Gminy Psary, czerpanie energii z natury.

W tym roku przejdziemy około ośmiokilometrową zieloną trasę, bez rywalizacji, akcentując walory pozytywnej aktywności sportowej dla każdego. Lista uczestników już zamknięta! Zapraszamy serdecznie zapisanych uczestników do Dąbia! Z własnymi maseczkami! Mile widziane wianki na głowach. Start o 10.00 ze stadionu Orzeł Dąbie. Do zobaczenia!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Marsz po Zdrowie z Wiankiem na Głowie 2021

  Kolejne wielkie przedsięwzięcie za nami... W sobotę 12 czerwca drogi i dróżki naszej, malowniczej gminy Psary zapełniły się entuzjastami ...