piątek, 11 stycznia 2013

Ustalenia na 17 stycznia

Witajcie!
mam nadzieję, że przeczytałyście wiadomość na blogu i żadna z Was  nie przyszła niepotrzebnie. W najgorszym razie miała śnieżny spacer:) To dla zdrowia! Niemniej jednak czytajcie bloga, bo to najlepsza droga przekazywania informacji dla wszystkich jednocześnie. Wpis był zamieszczony odpowiednio wcześniej aby każda mogła przeczytać.
A co dalej?
Spotykamy się 17 stycznia w czwartek o 18.00

I będzie tak:)
Będziemy malować pastelami. W grupach albo indywidualnie. W grupach będzie zabawniej, więc będę Was do tego zachęcała. Ja zakupię w hurtowni duże arkusze papieru pakowego oraz pastele suche. I może coś tam jeszcze. Zobaczę co będzie fajnego.  Można też robić wyklejanki ze strzępków kolorowych gazet-przynieście gazety i klej. I przynieście jakieś zdjęcia pejzaży, które Wam się podobają lub jakiekolwiek zdjęcia, którymi się zachwycacie.
Będzie super zabawa. I to możemy robić przez kilka zajęć, aż stworzymy wystawę i zaprosimy gości. Podoba Wam się? Mnie bardzo, ha,ha i  już się cieszę! No dobrze, obgadamy to:)
Chciałabym Wam również przekazać wstępne informacje dotyczące wiosennej wycieczki.
Zatem do miłego  zobaczenia!
Nie zapomnijcie i zabierzcie ze sobą dobre humory! Jak zwykle! Bye!
przykładowe zdjęcia znalezione w sieci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Marsz po Zdrowie z Wiankiem na Głowie 2021

  Kolejne wielkie przedsięwzięcie za nami... W sobotę 12 czerwca drogi i dróżki naszej, malowniczej gminy Psary zapełniły się entuzjastami ...